Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Esetleg tudt0k fogyókúra...

Esetleg tudt0k fogyókúra táborokat linkelni? Vagy ajánlani, esetleg valakinek valami tapasztalat?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni, mert nagyon zavar a súlyom és nem tudok belekezdeni a fogyásba, mert itthon mindenki rajtam kívül vékony, jó alkatú én meg egy betegség miatt híztam meg, és nagyon zavar, mert előtte jó alakom volt, azóta pedig depressziós vagyok.. :(

Sulizok, pénzem nincs fogyikajára, meg kondibérletre, azt kell ennem, amit a többiek, s Ők nem figyelnek, hogy én fogyhassak, nincsenek rám tekintettel.


anya mondta, hogy ha találok valami szuper fogyi tábort, elmehetek, és én is szívesen elmennék, de nekem a Google nem a barátom, nem vagyok egy google-zseni így bár kerestem, de nem igazán volt sikeres.


még csak 18 éves vagyok, valaki segítsen!! :'(


2012. máj. 3. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én úgy tudom ( bár nem vagyok benne biztos) hogy van Rubint Rékának Alakreform tábora. És van weboldala is esetleg neki is írhatnál levelet, hátha tudna segíteni.
2012. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!