Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egyfolytába hízok, pedig...

Egyfolytába hízok, pedig rendesen eszem. Akkor mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
segítsetek, nemrég normális súlyú voltam(65kg) de mostanra már lassan a 90 fele vagyok :SS

2012. máj. 6. 11:16
 1/7 anonim válasza:
Sportolni és mozogni kéne az anyagcserét az helyreteszi, és mellé optimális vitamin pack is kellene.
2012. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne egyél rendesen.
2012. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana egy kivizsgálás, mondjuk egy vérvételre elmenni, meg megnézetni a pajzsmirigyed.Én is hasonló cipőben járok, pedig jó az anyagcserém, napjában 2x is.Viszont a mozgással hadilábon állok, a szívem egyből ki akar ugrani, amint el kezdek mozogni, izzadnom sem szabad, mert én meg sclerozis multiplexes vagyok, és az izzadástól, melegtől, mert hamar felforr olyankor az agyvizem, rosszul vagyok.Tehát én sem tudom mit csináljak, lehet veszek egy szobakerékpárt és összekötöm a kellemeset a hasznossal!
2012. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmennék orvoshoz.Már így is el vagy késve vele.Előbb nem tűnt fel?Hormon,pajzsmirigy.........
2012. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet valami egészségügyi probléma is a háttérben,konzultálnék egy orvossal.
2012. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdés a nemed, a korod, a testmagasságod... Meg hogy mit értesz rendes alatt. Naponta hányszor, ugyanabban az időben-e, miket. Mozogsz-e?


Lehet, hogy az életmódod nem stimmel, de lehet, hogy hormonzavarod vagy valamilyen más betegséged van.

2012. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
anyagcsere=/=wc
2012. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!