Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítség! 55 kilóról 62-re!...

Segítség! 55 kilóról 62-re! Hogy fogyjak le? Folyton eszem. Milyen diéta? Milyen sportgyakorlatok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 18:40
 1/6 A kérdező kommentje:
amúgy 14/l vagyok
2012. máj. 16. 18:42
 2/6 anonim ***** válasza:
55 kgról 62re akarsz LEfogyni? Érdekes...
2012. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát figyelj fogj egy paradicsát, kend a hajadra és kiabáld!


Háre kristná Háre Kristná

2012. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
55 ről 62 re híztam :((((
2012. máj. 18. 17:44
 5/6 TheLatikah válasza:

Reggel egyél úgy mint egy király, délben mint egy polgár, este mint egy paraszt. :)

Valamint ügyelj arra, hogy naponta csak háromszor egyél, és ne összevissza. Reggelire sok gyümölcsöt, zöldséget, és 6 óra után ne egyél. Valamint érdemes keresni valamilyen számodra kedves sportot. Meg ha beírod a googleba, hogy diéta, vagy fogyás gyorsan, egészségesen, és máris kidob csomó mindent. :) De nem érdemes csak koplalni, mert akkor narancsbőröd lesz. Valamilyen mozgást is be kell iktatni. Ja, és ha két evés között megéhezel, ne egyél, csak igyál, akkor nem leszel olyan éhes. Nekem bejött. ;)

2012. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ne egyél folyton, vagy ha már mégis, akkor csak két kanállal, vagy két harapást. Tuti módszer, ha olyat eszel, amit nem szeretsz, abból nem fogsz sokat enni. :) Én is fogyóztam, vagyis inkább nem ettem, de sose volt narancsbőröm, ez alkati kérdés. Legalább fél óra mozgással lehet fogyni, nem sportgyakorlatokkal. Tornázz, ahogy jól esik, teljesen mindegy. Csak intenzíven.
2012. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!