Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi az oka annak, hogy evés...

Mi az oka annak, hogy evés közben hányingerem lesz?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és elég sovány.

Függetlenül attól,hogy éhes vagyok,evés közben pár falat után hányingerem lesz,és ott kell hagynom az egészet.Pár perc múlva megint éhes leszek és kezdődik az egész előrről..

előfordult már az is,hogy emiatt hánytam.

Nagyon szeretnék felszedni pár kilót,de egyelőre csak azt érzem,hogy fogyok.Ha nem eszek eleget rosszúl érzem megem fáradékony vagyok,telyesen lelassulok,annyira nincsen enerigám. Ez a probléma már 1 éve fen áll.

Lehetnek pszichés okai is?


2008. ápr. 25. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nagy valószínűséggel merem állítani, hogy pszichés oka lehet. Pl. van, aki fél, hogy túl sokat eszik, vagy hogy félrenyeli a kaját, és azért nem eszik. Lehet,hogy történt veled valami kisebb korodban, amire nem is emlékszel. Ha rájössz, hogy mitől lehet, akkor utána biztos elmúlik.
2008. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
hát hányingered lehet attól is h allergiás vagy..de inkább menj el egy belgyógyászhoz és nézesd meg magad..de lehet hormonális is..egy kivizsgáltatást megérne
2008. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!