Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék legalább egy 10-12...

Szeretnék legalább egy 10-12 kilót hízni. Hogyan?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok 165-6 cm és kb 46 kiló. A legjobb lenne ha 10-12 kilót fel tudnék szedni a nyár alatt és újult erővel kezdeni az iskolát. Ha valaki tud valami módszert ami bevált neki akkor megköszönném ha megosztaná velem és talán nagyon sokat tudna nekem segíteni. Pénz ügyileg nem nagyon tudom magamnak megengedni a drága dolgokat ezért ha valaki tud olcsón a hízást segítő táplálékkiegészítőt vagy egyéb szereket azt is megköszönném. Persze a sportolni nagyon szeretek és most nyáron majd elkezdek rendesen, edzésterv szerint mozogni, erősíteni. Ha aalki tud valamilyen tablettákat, vitaminokat, stb. olcsón az is segítene.


Köszönöm előre is ha valaki tud segíteni!



2012. jún. 8. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy szakember, de azt hiszem a sok fehérje elengedhetetlen. Feltéve, ha nem zsírt, hanem izmot akarsz felszedni.

A fehérje porok elég drágák, de szerintem nem drágábbak, mint ha húst veszel.


body.builder.hu oldalon érdemes nézelődnöd, olvasgatnod a cikkeket, étrendeket, edzésterveket. Meg megnézni az árakat...

2012. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!