Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit gondoltok az alakomról...

Mit gondoltok az alakomról (kép) és a mai étrendemről?

Figyelt kérdés

[link]


egy kicsit hátafele dőlök, azért ilyen furcsa a kép:)


reggeli:

*teljeskiőrlésű kenyér, 1 szelet

*1 db paradicsom

*kb. 20 vékonyszelet kigyóuborka, máskor 1 db csemegeubi

*egy kicsi margarin a kenyérre

*csirkemellsonka


ebéd:

*karfiolleves


uzsonna:

*uaz ami reggel

*2 db túrórudi


____


igazából szerintem ez a mai nap egész jó volt, de néha úgy érzem, hogy túl sokat eszek a kelleténél, és nagyon soknak érzem azt ami a gyomromban van:S + nagyon sok édességet is eszek, ezt nem tudom, hogyan lehetne csökkenteni, mondjuk a mai az kb semmi volt a többihez, de van olyan nap amikor reggelire nutelláskenyér(azt fehérkenyérrel eszem), este lefekvés előtt 3-4 órával nesquik gabonapehely (kb 100 grammot eszek egy alkalommal, mert 425 gramm a nagy kiszerelés, és 4-5 alkalomra elég, de inkább 4),aztán mindig eszek vmi ilyen "szeletes" csokit, szóval ami nem táblás. néha még egy jégkrém is becsúszik + a rendes étkezések, ami azért elég sok:S


NOS?:)))



2012. jún. 20. 16:01
 1/5 A kérdező kommentje:
+ imádom a tejtermékekete, ha van itthon joghurt, két olyan kispohárkával biztos megeszek:S
2012. jún. 20. 16:02
 2/5 A kérdező kommentje:
jaj, az 1-1 db tojást elfelejtettem leírni az uzsonnához,és a reggelihez.
2012. jún. 20. 16:03
 3/5 Huszadiksenki válasza:
67%
Miért nem kérdezed meg a barátod?
2012. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
szerintem szörnyű ez az étrend...
2012. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alakoddal abszolút semmi baj. Az étrendből hiányzik a fehérje,meg úgy az egész kevés. Egyébként vitaminhiány simán okozhat étvágytalanságot(főleg B),amit-ha minden nap ennyit eszel,simán el lehet képzelni. Plusz az se egy jó ötlet,hogy naponta csak háromszor eszel. Az emésztőrendszernek legalábbis jót nem tesz,az biztos. A teljes kiőrlésű kenyér jó pont,de túrórudi helyett tartalmasabbat is ehetnél,húst,tojást,túrót,kefirt,stb pl. Azért éhezel ki az édessédre,mert a napi beviteledből hiányzik a szénhidrát és a fehérje,de ezt is rá lehet fogni a vitaminhiányra(fizikailag nem érzed magad fáradtnak amúgy?) Nem azzal van a baj főleg,amit eszel,hanem azzal,hogy keveset,nagyon keveset és nem tesz ez jót se az immunrendszernek,se az emésztőrendszernek,se semminek. Lehet,hogy picit túlreagálom,mert egy napból szinte semmit se lehet levonni még,de azért figyelj ezekre... (Az étrend amúgy összesen 600-800 kcal lehet,ami a te esetedben kis híján harmada annak amit kéne enni.Már csak a tápanyagok miatt is.)
2012. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!