Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 160cm magas vagyok 65kiló -...

160cm magas vagyok 65kiló - méreteim : mell 98, derék 79, csípő 96. Szerintetek sok vagy kéne még fogynom? Bár erős (sűrű, vastag) csontozattal rendelkezem, de eddig azt mondták nem vagyok kövér hisz hasam sincs. :-) 21/L

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 168 centihez vagyok 58 kiló és így is van rajtam közel 6 kiló felesleg.

Akkor szerinted rajtad mennyi van?


Azért mert nincs hasad attól még nézd meg a combjaidat, popsidat, karodat.


Egy 160 centis magassághoz ha csak 55 kiló vagy még az is kicsit gömbölyű, de az lenne ideális kb.

2012. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En 170cm vagyok es 58 kilo es meg igy is daginak erzem magam
2012. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az adataid alapján tökéletes alakod van, de igazából csak kép alapján lehet véleményt mondani.
2012. jún. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a nyolcvanas derék mióta tökéletes? azért 20 centi nem mindegy, ugyanis annyi választ el az ideálistól. a többi adat viszont teljesen rendben van.
2012. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én tökre őszintén jól érzem magam a bőrömbe,csak a reagálásokra voltam kíváncsi ami meg is lett.Ha még 20 centi lemenne a derekamból azzal az 50akárhány centis derékkal ki sem mennék a házból!!Te úristen úgy látom a mai világba csak anorexiás lányok vannak! Egyik barátnőm talán 5 centivel magasabb mint én és 52 kiló ... hááát mit ne mondjak úgy őszintén nagyon nem csábító látvány.Arcra szép de beesett hasa van alig látszik se comb se popsi se karja jóformán elfújja szél.Sztem az a súly amit birtokol kislányos kinézetet ad neki mint sem nőies.Egyébként is annyinak kell lenni a súlyodnak mint amilyen magas vagy persze a 100as értékett levonva vagy is nekem 60nak min és sztem az okés is lenne.Sztem meg én adnék neked tanácsot,hogy az 170 magasságodhoz vagy nemtudom mennyi volt már nem látom most az 56 édes kevés már csak csont szinte,inkább híznod kéne mint fogynod és egy normális orvos szintén ezt mondaná,már csak csont leszel ha így folytatod tovább,de csak hajrá ha nem akarsz pasit magad mellé vagy pórázon akarod magad vezettetned hogy felne kapjon a kis szellő !!! ;-D xDD
2012. jún. 28. 14:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsesz 58 okés de ha lejjebb mész nagyon nem okés!!
2012. jún. 28. 14:41
 7/9 Karcsi75 válasza:
Kb. 65-ös derékbőség az ideális, de ahhoz 10 kilót kellene fogynod. Bár lehet, hogy ez a méretű derék neked direkt jól áll.
2012. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én 176 cm vagyok és 65kiló, és én daginak érzam magam. Nem rossz idultaból de akkor ha van köztünk majdnem 20cm és ugyan annyi kilók vagyunk akkor valószínüleg husis vagy. De lehet h neked ez pont jól áll, meg ha jól érzed magad a bőrödbe akkor pláne . :)
2014. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kérdésem feltevése óta 2 év telt el elkezdtem edzeni. Derékból lement egy 10 - es többiből 3-4 centi ... de fura ... nehezebb lettem 1 kilóval viszont méreteim kisebbek lettek . Tehát akkor mennyire is számít a súly ?? :D és nem lettem bodybuilder-es alig lett más formám mint anno 2 éve mikor a kérdést feltettem ...
2014. aug. 4. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!