Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális? Mi a magyarázata?

Ez normális? Mi a magyarázata?

Figyelt kérdés
Felébredek reggel 7-8 körül és mardosó, nagyon erős éhséget érzek. De nem megyek le olyankor enni, hanem tűröm és visszaalszom, és elmúlik teljesen (pont azért tudom tűrni, mert tudom, hogy így működik). Amikor tényleg felkelek, akkor már nem érzek ilyen erős éhséget. Mi az oka?
2012. júl. 3. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt, kb. 4-5 hónap után lementem orvoshoz, aki igazából nem mondta mitől van, de felírt valami gyógyszert. Pont most járt le a kezelés ideje (28 napig napi 1 bogyó), és teljesen elmúlt a dolog, remekül hatott a gyógyszer. (Lansoptol) Szerintem menj le te is dokihoz, mert elvileg az anyagcsere, ill. emésztés miatt van, ő meg majd biztos megmondja a tutit. :)
2012. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, és nekem ez úgy hajnali 5-6 körül volt mindig.... (az első kommentelő)
2012. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az előző válasz nem igaz ,amikor felkelsz és nagyon éhes vagy szaladj el a paphoz lobd el az ostyát és egyél belőle napi 3-at!
2012. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ezért most aztán k*rvára érdemes volt rákattintanod erre a kérdésre...
2012. júl. 21. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!