Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hová kell mennem, ha olyan...

Hová kell mennem, ha olyan gyógyszereket szeretnék amivel helyettesíthetném az ételt? (vitaminok, ásványi anyagok stb) Milyen orvoshoz? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
A tanárom azt mondta, hogy a táplálkozást lehetne helyettesíteni egy csomó gyógyszerrel (vitaminok, ásványi anyagok stb). Régen egy filmbe is láttam, hogy egy családnál nem ettek semmit csak gyógyszereken élnek egészségesen (valami "fő az egészség" család volt).
2012. júl. 10. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég öreg vagyok már, de ilyenről még nem hallottam. A kaját nem fogja semmi helyettesíteni. Ha lenne ilyen minden kövér nő ezeket szedné.

A tanárod meg feltételes módban mondta, nem tényként, már ahogy írod. Ha azt mondta van ilyen, akkor egy idióta :D

2012. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszerekbe mást is kevernek, nem csak vitamint meg ásványi anyagot. Egyébként is mindegyikre rá van írva, hogy táplálékkiegészítő, tehát nem helyettesítheti az egészséges, változatos táplálkozást.

Tehát amit a tanárod mond, az nem helytálló.

2012. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hülye aki ezt mondta neked. Ez nagyon nem egészséges.
2012. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérj tanácsot a NASA-tól, vagy az orosz űrkutatási központtól. Ott speciel ilyenekkel is foglalkoznak.
2012. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez baromság.

Elsorvadnak a bélbolyhaid.

2012. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!