Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék felszedni pár kg-t?

Hogyan tudnék felszedni pár kg-t?

Figyelt kérdés
18/L 43 kg vagyok..160 magas vagyok és nagyon szeretnék felszedni pár kg-t..:( Ehhez szeretnék tippeket kérni !:)
2012. aug. 1. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés és mellé a tömegnövelő étrend. Ezzel az a pár kg izomban jönne fel és jobb alakod lenne.
2012. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

mennyit eszel? én 20 vagyok 165cm és 40 kilo voltam mostmár 45, nálam az volt a baj, hogy ami nálam soknak tűnt igazából az kevés

szóval az is fontos hogy miket és mennyit eszel

én nekem most úgy sikerült, hogy felturbóztam az ételeket kcal szempontjából

szóval müzlihez tej, méz, olajos mag, aszalt szilva/barcak

rizshez reszelt sajt, borsó, kukorica

krumplira reszelt sajt

krémlevesehez piritott mag/levesgyöngy, reszelt sajt

szendvicsre magvak, krémsajt, sajt, felvágott, tojás

főzeléknek inkább lencse, sárgaborsó köményes sertéssülttel, hozzá 1 sz rozskenyér, húshoz, halhoz krumpli vagy rizs, és kukorica, borsó, répa a másik köret

piritósra mézes-túró, vagy lekváros-túrós krém

olajos magvak, tejbe, joghurtba méz

gyümölcsnek banán, szőlő, dinnye, barack stb ezekből sokat meglehet enni:)

tojás-pl rántottának sok zöldséggel

ne csak szendvicseken élj, ebédre és/vagy vacsorára egyél meleg, főtt ételt is, leves és második fogás, vagy egytálételek, vacsorára pl nagyon finom a fahéjas-mézes zabkása egy pohár kefírrel és banánnal, vagy mogyoróval

2012. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!