Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Úgy érzem nem lesz ez igyjó!...

Adarama kérdése:

Úgy érzem nem lesz ez igyjó! Akármit eszek eltellek, még valamikor kevés ételtől is.68kg voltam 172cm 47kiló 15éves vagyok miért lehet ez? És amit megeszek látom magamon de mindenki más meg mondja milyen sovány vagyok, szerintem testkép zavarom van.

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek!kszi:)

2012. aug. 17. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hm.Nem értem.De nem hánytatod magad,igaz?Nem fogyózol azért,azaz nem beszéled be magadnak,hogy "eltelít" a kaja,csak azért mert felesleget látsz magadon? Tudod nem mindegy,hogy pszichés vagy belgyógyászati oka van a fogyásodnak.Azért kérdezem.
2012. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehogy hánytatom magam! Lesem akartam fogyni! Nem tudatosan fogytam le! De egyszer kétszer észre veszem hogy vékony vagyok de legtöbbszőr kövérnek érzem magam.. És normálisan eszek.. Reggelire hamburger ebéd grill vacsora müzli közben gyümölcsök és2liter viz ..de olyan szinten eltelit hogy rosszulvagyok..
2012. aug. 17. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, akkor javasolnám, hogy menj orvoshoz. Az nincs rendben, hogy nem tudsz annyit enni, hogy tartani sem tudod a súlyodat. Esetleg elkezdheted pontosan felírni, hogy mit és mennyit eszel, az talán hasznos lesz - de ne halogasd emiatt az orvost, még a héten menj el.
2012. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!