Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok?

Anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés

Vékony lány vagyok.Ha eszek is nem megy fel rám semennyi kiló.Szerencsésnek mondanám magam ,de nagyon figyelek arra is ,hogy ne csak vékony legyek ,hanem az alakom is rendben legyen.Ma egyik rokonom megjegyezte ,hogy ,de húsos a hasam.Nagyon rosszul esett ,és legszívesebben sírtam volna.Ha már pár kiló rám menne sírnék is ,és egyből lenyomnák kb.200 fekvőt.


Normális válaszokat !



2012. aug. 18. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
milyen magas vagy, és mennyi kiló?
2012. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy csak be meséled magadnak és jó tested van.Küldj képet ide vagy privibe akkor megmondjuk..
2012. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
169 cm körül ,és 48,49 kiló.
2012. aug. 18. 19:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy anorexiás vagy csak símán lökött. De egy kép sokat segítene.
2012. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

nem.

attól még, hogy vékony vagy nem vagy az. tudod mi az anorexia? az hogy a csontsovány emberek kövérnek érzik magukat, és fogynak és fogynak (önszántukból), pedig zörögnek, mint a haraszt. szándékosan nem esznek, vagy ha igen, akkor ledugják az ujjukat és hánynak.


namármost: -te csak szimplán vékony vagy, nem sovány.

- őket nem érdeklik az alakjuk, csak nem akarnak kövérek lenni, holott iszonyat soványak.

-rájuk nem mondják, hogy húsos, noszogatják, hogy egyenek valamit, és maradjon is bennük.

-ők nem sírnak, hanem cselekszenek

-nem kell felszedniük semmit ahhoz, hogy le akarjanak fogyni.


u.i.: a fekvőzés nem a legjobb, ha valaha az történne veled, hogy felszedsz pár kilót, akkor FUSS!

2012. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

Futás ,na igen....majd rászedem magam valamikor.

2012. aug. 18. 19:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg ilyen sz.r kerdest, 'anorexias vagyok'? Rokonom mondta,h husos a hasam.ember,ebbe hol a logika?-.- .
2012. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
169 cm és 49 kiló? :O Hogy csinálod? TUDNI AKAROM :D én 172 cm vagyok és 60 kg, de kövérnek érzem magam.. :/
2012. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fuss, fuss ameddig csak tudsz és vissza ne gyere! Úristen, 2-3 kiló feljöhet rád... Ne aggodalmaskodj, örülj, h te legalább törődsz magaddal, nem vagy igénytelen az egészségedre és az alakodra. :)
2012. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!:)

Utolsó előtti:

Hát ne érezd magad kövérnek!:) Engem sokan piszkálnak ,mert vékony vagyok.Sokkal jobban néznek ki szerintem is az átlag súlyú lányok ,de nekem akkor is jó a bőrömben.

2012. aug. 18. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!