Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Otthon normálisan tudok enni,...

Otthon normálisan tudok enni, viszont másoknál nem (beleértve a pasimat és családját is) elmagyaráztam már neki ezt de nekik még is csak nagyon rosszul esik. Mikor náluk vagyok inkább kibirom több napig, hogy ne egyek. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyél... mást nem tudsz tenni, az ilyen hozzáállással magadat teszed tönkre és magadnak ártasz.

Elég érdekes.

2012. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát köszönöm. probáltam már máshogy hozzá állni de mikor oda kerül a sor hogy együnk akkor olyan mintha mindenki azt nézné,hogy mennyit eszek meg ideges leszek. Nem tudom mit csináljak,de ezen változtatni szeretnék. : S
2012. aug. 26. 22:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja nézni. Az evés egy normális emberi dolog.
2012. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ne aggódj:) am én is kicsit feszélyezve érzem magam félek, hogy hülyén kapom be a falatot, leeszem magam, v vmi baj lesz és h mindenki azt nézi. De am én is ha jönnek barátnőim szeretem ha sokat esznek azt jelenti hogy ízlik a kaja és a vendéglátóknak ez csak jól esik^^

vagyis én annak örülökh ízlik anyum étele vagy amit én csináltam^^

16L

2012. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. : ) amúgy 17 éves lány vagyok.
2012. aug. 27. 10:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet szociális fóbiád, vagy csak túl ideges vagy, vagy lámpalázad van.
2012. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Én 20 éves vagyok, és ugyanez a problémám. Nem tudok nyilvános helyen enni (otthon is inkább bemegyek a szobámba, ha megtehetem). Van amikor már félájultan esek be az ajtón suli után, mert nem ettem semmit egész nap. Nekem annyiban rosszabb, hogy az ivással is így vagyok (bár nem olyan mértékben, mint az evéssel).


Nekem is mindig azt mondják, hogy senki sem nézi, illetve hogy az evés, ivás természetes dolog. Tisztában vagyok ezzel, de egyszerűen képtelen vagyok kajálni. Olyan mintha gombóc lenne a torkomban...

Nem tudom mi lehet a megoldás.

2012. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
végre valaki aki meg tud érteni. Mert a barátom állandóan azt mondogatja nekem.hogy keressek rá valami megoldást mert ez így nem jó,de senki nem érti meg,hogy ez milyen rossz. : S
2012. aug. 28. 22:45
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok


Nekem van egy barátnőm, aki addig szekált, amíg el nem kezdtem enni egy-két falatot a suliban (hogy legalább ne akarjak 2 percenként elájulni). Szerencsére inni már tudok suliban, de vannak jobb, meg rosszabb napjaim. Nyilvános helyen, mint pl. a McDonald's vagy Burger King, még mindig nem tudok enni, de már ráerőszakoltam magam, hogy legalább itthon ne vonuljak el.

Szerintem ez fejben dől el, mint sok minden más is. Nehéz dolog rávenni magad, de próbálkozni kell. Próbálj meg ilyen aprósüteményekkel kezdeni, vagy ropival (búj el valahová, amikor megeszed).

Aztán előbb utóbb megszokod, hogy a barátodéknál enni kell, és a szervezeted is igényelni fogja. Tuti, hogy nehéz lesz, meg hosszadalmas, de szerintem nincs más megoldás.

Sok sikert! :)

2012. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!