Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha már kb 7 órája nem ettem...

Ha már kb 7 órája nem ettem akkor miért fingok még mindig 2 percenként?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Kakkantástól függ, nem a kajálástól.

Menj wc-re és elmúlik.

2012. aug. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
nem a kajálástól függ, különben is a kajának több mint 7 óra kell mire végigmegy az emésztőrendszeren
2012. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem a kajálástól, ez is egy jó túlzás

wcre meg nemtudok menni, nem kell

2012. aug. 27. 01:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom ,majd elmúlik.Ha felfúvódtál az még nem a világvége,csak kicsit kellemetlen.Tényleg a kakálás segítene,de ha nem megy hát,,,pukizól :)
2012. aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

azóta már budiztam, de azt nem értem hogy miért tart még mindig(jó az én gyomrom mindig ilyen volt de mér)

6 körül először ettem extrudált kenyérrel felvágottat, 4et

és rá 10 percre már fingorásztam is, jó nem tartott sokáig de kijött vagy 3-4


elég bosszantó

2012. aug. 27. 23:32
 6/8 jegecske ***** válasza:
45%
Rendes, normális ételt egyél, mert ezektől a vacak ilyen olyan diétás meg fene tudja milyen tartósitóval duzzasztott ételek okozzák. egyél rántott húst, szalonnát normál kenyérrel stb, elmúlik a panaszod
2012. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
77%
mert eldugult a segged
2012. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Komplikato válasza:
Vannak olyan anyagok amiknek 24-36-48 óra kell míg végig haladnak a bélrendszerben. Ez alatt pedig termelik rendesen a gázokat. A káposzta félék például ismertek erről. Aztán van pár olyan kaja amire érzékenyebb egyik vagy másik ember emésztése. Lehet akár bélfertőzés vagy enyhe gyulladás jele is, bár gondolom az valamilyen fájdalommal csak járna. Van direkt puffadás és gázok elleni tabletta, nem is egyféle. Ha ilyenben nem bízol akkor marad a sokkal gyengébb, csecsemőknél is használt, köménytea. Esetleg van szintén csecsemőknek is adható (és így kevésbé veszélyes) "angol víz" jobb gyógyszertárakban.
2012. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!