Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Káposztaleves kapszulától...

Káposztaleves kapszulától tényleg lehet fogyni? Próbáltátok már?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ez olyan nevetséges komolyan , már maga a kapszula neve is , én nem értem hogy miért hiszi azt miden ember hogy fogyni lehet egy kapszulától. Mozogj többet egyél rendszeresen mértékletesen jó kaját!akkor máris javul az emésztésed de mellé fogyaszthatsz modnjuk lenmagolajat vagy igyál zöld teát ezek természetesebbek de önmagukban nem sokat érnek ha nem csinálod az előbb felsorolt dolgokat
2012. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem táplálkozási tanácsot kértem ha még egyszer elolvasod a kérdést. Akik próbálták már, írjanak!:-)
2012. aug. 27. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
egy ismerősön cukor beteg lett tőle, elötte 2 hónappal volt kivizsgáláson még nem volt gond, az orvos is mondta, hogy egészségtelen és attól kialakulhatott a cukorbetegség. De ez persze nem azt jelenti hogy másnak is így reagála szervezete rá.
2012. aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kamu a káposztaleves kapszula, egyáltalán nem működik.
2012. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyanolyan kamu az, hogy fogyni fogsz tőle, mint az, hogy cukorbeteg leszel.
2012. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!