Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitol hízhatnék meg?

Mitol hízhatnék meg?

Figyelt kérdés
eléggé sovány vagyok és nagyon szeretnék meghízni,de valahogy nem sikerul.az a helyzet,hogy hamar lefogyok tobb kilót,de nagyon nehezek fel akár 1 kilót is.
2012. szept. 18. 17:16
 1/5 Dia90' válasza:
Aki ilyen vékony testalkatú, annak általában gyors az anyagcseréje, úgyhogy nem megoldás, ha többet eszik. Inkább az a fontos, hogy mit. Itt egy pár tipp, h mivel érdemes próbálkozni: [link] Vagy még nézelődj a neten...hízni nehezebb, mint fogyni annak, aki nem hízásra hajlamos, úgyh kitartást! :)
2012. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na idefigyelj. Én is ilyen voltam és érdekes módon megnövelt és kiszámolt tápanyagokkal sikerült felszednem izmot, azaz tömeget. Persze az étel minősége is fontos de nem ilyen hülyeségekkel mint amit ez a honlap ír.

Te nekem ne mondd meg, hogy mi használ amikor én már végigmentem ezen az úton. De kedves kérdező hallgass nyugodtan rá, egyél sok fehér kenyeret meg péksütit és szedjél fel zsírt, csak aztán ne sírj hogy úgy nézel ki mint egy teleszart búvárruha és cukorbeteg vagy.

Ha érdekel normális dolog is akkor ebből olvasd el a tömegnövelő étrend részt: [link]

2012. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kovér sem akarok lenni,inkább egészséges módon szeretnék hízni,de nem tudom mit kell ennem ahoz.
2012. szept. 18. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le és olvasd el amit linkeltem, abban a tömegnövelő étrend rész rád vonatkozik.
2012. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dia90' válasza:

Jól van már, le ne szedd a fejem basszus csak azért, mert más véleményen vagyok, mint te! :D Nem kötelező megfogadni, amit írtam! Ezt találtam a neten, aki írta, az meg csak konyít hozzá vmennyit, de az tény, h nem az egészséges kajától hízik az ember.

Én is vékony vagyok, és sokat eszem, mégse látszik meg, mert gyors az anyagcserém.

Nem áll szándékomban senkivel vitatkozni kedves előző válaszoló, sok sikert és kitartást!

2012. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!