Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokat ettem ma? Mennyire...

Sokat ettem ma? Mennyire hízlaló a mai étrendem illetve kb. hány kcal?

Figyelt kérdés

Ettem reggelire: -40g zabpehely

-2 paradicsom

-1 paprika

-3 szelet teljes kiörlésü kenyér(TOAST) ZSÍRMENTES sajtkrémmel megkenve


11 kor ettem: -alma

-banán


13 kor ettem: -makaróni tésztából készült diós tésztát

16 kor ettem : -alma


18 kor ettem: - egy ilyen müzlis tálba vagy edénybe madártejet


ÉS most ettem: -3 szelet puffasztott rizst

-2 paradicsomot

-kb 100 g sovány tűrót


2012. szept. 19. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt ki tudod számolni kalóriatáblázatban, interneten, mint ahogy azt is, hogy mennyit szabad bevinned a szervezetedbe. amúgy nem vagy nagyon éhes? ez az étrend hosszú távon nem túl kielégítő. gyümölcsök közül pedig a banán az egyik legkalóriadúsabb!

mennyit szeretnél fogyni és mikor kezdted?! illetve hány éves vagy?

2012. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fogyni szeretnék! Csak megszeretném tudni,hogy mivel most beteg vagyok és naggyából tv-ztem ma és gépeztem ez alapján mennyire hízlaló az étrendem? Amúy ha nemvagyok éppen beteg állományban akkor aktív sportoló vagyok! Egy héten legalább! 8-szor mozgok egy héten legalább egy órát,átlagba közepes intenzítással! Amúgy 17 éves vagyok! és fiú
2012. szept. 19. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha beteg vagy és nem megy le több akkor ez is valami de amúgy nagyon kevés.

Esti 100g túró LEGJOBB! Az mindig menjen!:)

2012. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1. Heti nyolcszor??????? Azt megnezem!!!2. Szerintem egy fejlodesben levo szervezetnek mert meg a tied is az! Nyugodtan lehet ennie BARMIT CSAK MERTEKKEL.Es szerintem ha beteg vagy akkor is egyel annyit,mintha egeszegeses lennek(marmint ha tudsz) mert aznoly nagyon feltett kaloriak lerakodnak rad.de ha mindennap van ugyanannyi kcal viszel be es minel valtozatosabban nem lesz gond.szamoldki az alapanyagcsered,es ahhoz kalkulald hozza a mozgast is.de ha nemmcsinalsz semmit ugyis jo vagy legyen mar onbizalmunk!!! En is ilyen voltam mint te de SZARD LEEEEE ne pukkanasig egyel. :)
2012. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!