Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit vegyek reggelire ha...

Mit vegyek reggelire ha suliba eszem (ami nem hízlal)?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Salátát 1-2 szelet pufirizzsel.
2012. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

A reggeli a nap legfontosabb része, bátran egyél: kifli-joghurt, szendvics-felvágottal, péksüti-tejjel.

Inkább a vacsival spórolj, az valami könnyen emészthető, szénhidrátszegény legyen!

2012. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, én úgy tapasztaltam, hogy az elhízott ismerőseim rendszertelenül táplálkoznak (nem reggeliznek, aztán meg zabálnak).

Van egy régi mondás, valahogy így szól: Reggelizz úgy, mint egy király, ebédelj úgy, mint egy polgár, és vacsorázz úgy, mint egy koldus.

Én a reggelit nagyon fontosnak tartom, sőt lelkileg is jót tesz... Véleményem szerint ha rendszeresen táplálkozunk, akkor a szervezet nem raktároz, mert tudja, hogy kapni fog újra, és újra. Azok, akik alig esznek egész nap, este meg jól bezabálnak elhíznak.

2012. szept. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 magicthehun válasza:
Én 20-30dkg csirkét szoktam lenyomni 20g rizzsel, mellé még egy kávét is.
2012. szept. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik étkezés fontos: a reggeli, az ebéd , a vacsi. Netán a'tízórai és az uzsi is. Fontosabb az, mit-mikor-hogyan eszel-iszol. Deni-papi
2012. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Legjobb ha semmit ..még pénzed is marad.
2012. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem 10-15 dkg. sonka! Kenyér és mindenféle búzából való készítmény teljes mellőzésével, csak natúran. A tej és termékei mellőzve, 1-2 vékony szelet kemény sajt megengedett. Utána sima víz! (semmi cukros üdítő stb.)Hidd el, utána nem leszel éhes! Eenkívül naponta 1 szem halolajat kapj be.
2012. szept. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tomy88trance ***** válasza:
Inkább sokszor egyél keveset, vagy tényleg úgy ahogy előttem is írták, bár az én javaslatom: reggeli: egy két karéj kenyérnél többet ne,ebéd: ehetsz bőven ott már, vacsorára szintén ne egyél sokat :) De ha suliról van szó, ahol ugye csak tízórai van, akkor előtte egyél ugyanúgy egy szendvicset legalább. Ugyanis a reggeli adja az első energiát a szervezetnek
2012. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szophie válasza:
én sonkás szendvicset szoktam , amiben van saláta , paradicsom , sajt meg ilyesmi , meg néha gyümlöcsöt , és télen elmaradhatatlan a forró csoki.:)
2012. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kovamixi válasza:
Egyet értek a többiekkel, a nyelvtan órán pedig figyelj oda rendesen!
2012. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!