Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Káros a szervezetre a napi 1...

Káros a szervezetre a napi 1 energiaital (burn)?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát jót nem tesz neki.
2012. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ!! Egyrészt mennyi idős vagy, mert a gyerekeknek, kamaszoknak káros. Felnőttnek nem, mert gyakorlatilag úgy hat, mint a kávé. Azonban, ha közben napi több adag más koffein tartalmú italt is fogyasztasz, akkor káros!
2012. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
24 éves nő vagyok. Igazából csak az íze miatt iszom, nem leszek tőle energetikusabb. Kávét nem iszom.
2012. szept. 30. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

lényegtelen az energiaital márkája..ugyan úgy káros egy Kobra mint egy Monster vagy egy Burn...


Személyes tapasztalat: Tesóm egész nyáron napi 2-3 dobozzal megivott aztán arra vetette magát, hogy nem fog inni..aznap mikor elkezdte úgy elkezdett fájni a feje, majd megőrült..vett be gyógyszert de szart se ért.. hoztam neki egy energiaitalt egyből jobban lett... Koffeinfüggő volt.. de már nem nagyon iszik csak néha..


Ártalmas..többet árt mint használ..

2012. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
nem a koffein ízét érzed, hanem a cukros aromásított lének amit úgy találtak ki, hogy itassa magát.koffein tartalma 1 kávénak biztosan megfelel, 2 nél nem hinném, hogy több. ha nem érdekes a koffein tartalom, akkor válts át másra, illetve szerintem a víz a legmegfelelőbb, mert a üdítők sok cukor és egyéb adalék tartalma nem jó.
2012. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Használni biztos nem használ.
2012. okt. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon káros.

Csak ennyit mondok.

Ha akarjátok, akkor kifejtem részletesen is. De nincs értelme.

Az energiaitalok minden egyes cseppje méreg.

2019. szept. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!