Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak? :/

Mit csináljak? :/

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. és már 3 napja nem ettem. nem tudom miért,de nem kívánok semmit és ha ételre gondolok,hányingerem van. tudnék ez ellen valamit tenni?:/ mert ez így nagyon nem jó:/

2012. okt. 7. 17:39
 1/6 anonim válasza:
Anyukádnak/apukádnak nem tűnt még ez fel,hogy nem eszel? Muszáj enned,különben kórházba kerülsz! Egyébként vannak étvágynövelő tabletták,porok,ételek. Egyél csokit, sült husit, grill csirkét, palacsintát,sütiket,gyümölcsöt,igyál kakaót,gyümölcslevet...stb Ezeket mindenki szereti!! :DD (kb)
2012. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Most egy vírus terjeng szinte mindenhol, 1-2 nap alatt lezajlik, hányás és hasmenés követi. Én is túlestem rajta, szörnyű volt, és igen én is ha kaját láttam vagy kajára gondoltam rosszul lettem... Próbálj enni háztartási kekszet, és igyál citromos vizet! Sokat segít. Citromot félbevágod és belecsavarod egy pohár vízbe. Remélem tudtam segíteni, gyógyulj!
2012. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyel! Ha nem is sokat de egy kicsit probalj legyurni. En igy kerultem korhazba ,nem ettem a hanyinger miatt es szedtem a hanyinger elleni gyogyszert. Es ha hanynod kell igyis ugyis jon majd. Es igen ez egy virus es nincs ellene gyogyszer es semmi antibiotikum nem hasznal. Egy nap alatt altalaban lezajlik. Gyomrod nem megy? Gyogyulast!!
2012. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyél vajas kenyeret egy kis hagymával! Attól megjön az étvágyad
2012. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De, megy a hasam is. Kórházba szerencsére nem kerültem. Megpróbálok enni,már nem annyira rossz az állapotom,köszönöm a tippeket:)
2012. okt. 23. 15:07
 6/6 anonim válasza:
Hogy vagy? Helyre jottel ar?:)
2012. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!