Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kemoterápia alatt a nyers...

Kemoterápia alatt a nyers tej- és tejtermékek kedveznek a fertőzések kialakulásának. Tehát tejet nem lehet nyersen inni, de például tejfölt se lehet nyersen tenni tésztára vagy körözöttbe, csak mondjuk a leves rántásába?

Figyelt kérdés
Illetve a túrót sem ehetjük nyersen körözöttként, csak ha azt tegyük fel süti formájában fogyasztjuk és ennek értelmében túró rudit sem ehetünk? Ezáltal tehát szendvicset sem ehetünk vajjal, csak akkor ha azt melegszendvicssütőben megsütjük?
2012. okt. 26. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki mondott ilyet?

Azt eszel,amit akarsz,és ami benned marad,meg ami jól esik.

Amit mondtak,hogy ne menj napozni, és ne menj főleg melegvizű strandra pancsikolni,és ha lehet kerüld a megfázásos embereket,mert lehet,hogy hamarabb elkapod az influenzát.Bár nálam ez sem volt igaz.Így értették a fertőzéseket.

2012. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt olvasd el és te is rájössz, hogy lehet hogy igaz.

[link]

2012. okt. 26. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj! Én két éve túl vagyok rajta.Nekem annyit mondtak,amit leírtam.Azt be is tartottam.Az egész családom fetrengett 40 fokos influenzával,én még csak nem is szipogtam.A hajam megritkult nagyon,de nem lettem kopasz.Kemo előtt mindig enni kell,mert iszonyat éhgyomorra.Azt ettem,amit kívántam.A nyershús látványától rosszul voltam,nem a készülő kaja szagától,de sütve nagyon jól megettem.És semmi ilyet nem látok,hogy a tejtől,vagy bármitől tartani kéne.

Nem kell ezt túldramatizálni.Egyél,amit akarsz.És rengeteg C vitamint.Én semmi kiegészítőt nem szedtem,mert nem hittem bennük,Sem a búzacsírában,sem a gránátalmában,semmiben.Felesleges pénzkidobásnak tartottam.Az összes orvos azt mondta,hogy mi az ördögöt akarok szedni méreg ellen.Gyűjtsem össze az árárt és utána fél évvel menjek a Bahamákra.Én a kemóban hittem.Szenvedtem,mint egy kutya.Mindig csütörtökön kaptam 3 napig hánytam,hétfőn mentem dolgozni.Köszönöm jól vagyok.És kívánom Neked is ezt.

2012. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyers tejnek szerintem a forralás nélküli tej számít. A bolti tej pedig már forralt.
2012. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!