Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnám növelni a testsúlyom?

Hogy tudnám növelni a testsúlyom?

Figyelt kérdés
175 cm vagyok és 48 kg
2012. okt. 28. 00:45
1 2
 1/11 Meztelencsigabiga ♥ válasza:
Kaja, sport. Izom sem sok lehet rajtad.
2012. okt. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Mármint férfiként? Akkor lealázol még engem is.
2012. okt. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 AndreaMariann válasza:

Nekem a bérescsepp segített,az fokozza az étvágyat.

Egyél sokat,egyél este hat után is.

Sok tésztát is egyél!

Plusz még segített a lelki kiegyensúlyozottság,mert anélkül nehezen ennék olyan sokat.

Vagy néha elszívhatsz egy spanglit,attól lesz étvágyad.

2012. okt. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
nem azért de én vékony vagyok (inkább sportos, már két kocka erősen látszik a hasamon 2 halványan, sokat járok futni edzek) és 176cm és 67kg vagyok pedig nemrég 70 voltam szerintem sportolj, lassan csinálj minden gyakorlatot mert akkor izomtömeget növelsz ha sokat csinálsz gyorsan akkor pedig állóképességet és izom keménységet asszem vagy valahogy így de a lényeg hogy ha kicsit növekedni akarsz akkor keményen kell edzeni :) és gondolom 16-17 éves lehetsz, és 20 éves kor után már nem tudsz izmot kiépíteni csak felpumpálni úgyhogy húzz bele :) mert ha nincs mit felpumpálni...
2012. okt. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
haha, spanglitól eszel mint a dög az biztos :D
2012. okt. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ja aszt még el felejtetem ide írni hogy liszt érzékeny vagyok meg allergiás a szójára a mogyoróra meg a dióra
2012. okt. 28. 00:52
 7/11 anonim ***** válasza:
nem csak azon múlik hogy mennyit eszel, a spangli témába beleszólva: naponta többször tépek, éjjel nappal zabálok, de ennyi nem elég a hízáshoz ha olyan a szervezeted. én 178centi és 65 kiló vagyok és hiába zabálok nem hízok, de edzeni érdemes mellé attól mégjobban megjön az étvágyad és lesz valami formád
2012. okt. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 AndreaMariann válasza:

Elnézést,lehet,hogy azért van,mert én lány vagyok,és más a bioritmusom,könnyebben hízom.Én 169 centi vagyok,és lassan 60 kg.

45 kiló voltam tavaly,mert túl sokat stresszeltem.

Két hónap alatt sikerült 5 kg-ot híznom a sok evéssel,és a fűvel.

2012. okt. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha EGÉSZ NAP szénhidrátokat meg zsírt zabálsz hízni fogsz. törvényszerű :D


ha csávó vagy akkor meg testépíts kőkomolyan

2012. okt. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 VVMMvvmm válasza:
A kérdező a hölgy vagy úr? Mennyi idős?Stb. Egyébként ez a kérdés, hogy kerül a "Szerelem,szex" témakörbe?
2012. okt. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!