Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A barátnőm folyton azzal nyaggat,hogy hízzak már,mert olyan vékony vagyok,hogy már meg se lát.(44kg,csontjaim súlyosak/nehezek),de eközben én kövérnek érzem magam.

Normális mennyiségű ételt eszem,néha néha

13/L 44kg


2012. nov. 28. 16:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Normális mennyiségű ételt eszem,néha néha talán túl sokat is,és kalóriadús ételeket sem mellőzöm az étlapomról,de mindenki a környezetemben azt mondja,hogy sovány vagyok,pedig kövérnek érzem magam. :/
2012. nov. 28. 16:28
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a mai 13 éveseket. Az én időmben magasról tettünk az elhízásra vagy egyáltalán a testsúly figyelésére, mert ritka volt az ilyen probléma. Mérleget csak az éves iskolai orvosin láttam.


Amiért nem volt ennyi elhízott és lelki problémával küzdő gyerek, azért volt, mert nem mentek a tv-ben a szemét értékrendet közvetítő műsorok, teszem hozzá nem is tv-ztünk túl sokat. Nem volt számítógép minden háztartásban. Internet a mesében sem létezett, ezért többnyire bicajoztunk, fociztunk vagy ki mit akart, de szabadidős tevékenységet folytattunk.

A suliból hazaérve, nem a tv-t bámultuk vagy beültünk a f*szbúk elé, hanem mentünk csengetni a haverhoz, barátnőhöz, hogy csináljunk valami korunknak megfelelő dolgot. A hiba itt van és nem abban, hogy ki hány kg és hogy szerinte ez jó-e vagy nem 13 évesen.

2012. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!