Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A kenyérben megtalálható-e a...

A kenyérben megtalálható-e a laktóz illetve a tejcukor? Melyek azok a termékek amelyeket kerülni kell.

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nincs a kenyérben.
2013. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nálunk a pékségben kérdeztem, hogy melyik péksüteményükben illetve kenyerükben van laktóz. Két féle kenyerükben nincs, az összes többiben van. Csak néztem, gyakorlatilag ma már szinte mindenbe beleteszik adalék anyagként.

Itt hasznos felsorolást találsz / fél évente, évente frissítik/:


[link]

2013. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó.. pékségben dolgozol és nem vagy tisztában azzal,hogy a kovászhoz tej kel????? Szégyelld magad!



lényegében minden kenyérben van valamennyi tej... de mivel az élesztő elbontja laktoz ,tejcukor igen kevés van benne.

2013. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kovászhoz hivatalosan víz kell és cukor
2013. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as! Rosszul írtam, itt nálunk a városunk egyik pékségében kérdeztem, nem pékségben dolgozom, ott érdeklődtem, mert én is laktózérzékeny vagyok.

Lehet hogy szégyellni kell magam,oké, de én nem tudtam, hogy kell bele tej.... Hát akkor szégyellem magam :(

2013. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] Ajánlom 3.-nak, szégyeld magadat :D
2013. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az élesztő, hogy bontja a laktózt ? Ezt sem tudom sajnos.
2013. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!