Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételek vannak? (sürgős! )

Milyen ételek vannak? (sürgős! )

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán van székletem (van, h egy héten csak egyszer), viszont folyamatosan, hosszú ideje kínoznak a "szelek". Már arra sem emlékszek, h milyen, amikor nem kell félnem attól, h vki meghallja/megérzi. :( Milyen olyan otthon is megtalálható zöldséget, gyümölcsök, ételek vannak, amik elősegítik az emésztést, ill. az ürítést?:SS köszi előre is!
2013. jan. 8. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Székelés elősegítésére a mályvatea irtó jó. Tudom, nem szokványos, minden háztartásban fellelhető termék, de talán a leghatékonyabb módszer székletürítés elősegítésére.

Lehetőleg minél kevesebb zsíros ételt egyél! Emellett meg sok rostos gyümölcsöt!

2013. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sennalevél jó rá.

Egyébként én is ezzel a problémával küzdök, bár székletem aránylag rendszeres.

Ez a szél dolog párkapcsolatban elég rémes tud lenni, főleg ha egymásnál is alszotok. Ilyenkor nekem kb. az foglalja le a gondolataim nagy részét, hogy hol tudom magam elengedni szag és hang nélkül

Pici lakásban ez kb. lehetetlen, aztán jönnek a görcsök. Szex közben is elég rémes. :S

2013. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ma 16:04


hát igen...:S tnap este én is teljesen begörcsöltem, vmi 10 percig nem tudtam kiegyenesedni.:(

Tnap este és ma délután is min. 20 percet ültem a vécén, erőlködtem, majd megszakadtam, és egy nagyon kevés jött..:SS

2013. jan. 8. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha ilyen súlyos a gond és régóta fennáll, akkor már lehet szervi baj is mögötte. Ilyenkor nem feltétlen elég már a jó étrend. Lehet ez allergia, vagy bármilyen felszívódási zavar.
2013. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!