Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki használt tribulus terestis...

Aki használt tribulus terestis-t (királydinnye) tea, vagy egyéb formában, volt valami érezhető hatása?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 20:00
 1/3 sashinka válasza:
Én két-három hete kezdtem el szedni a tribooster-tabit csak szolidan, napi eggyet .Nem egy csodaszer de azért vannak érezhető hatásai ,picit jobban alszom, határozottabb ,kiegyensúlyozotabb vagyok,kanosabb, edzéseket is jobban bírom ,a munkát is,azért nőt a tesztszteron szint valamicskét, jó nem egy szintetikus cucc de kilehet próbálni ,hátha beválik .(Egy picit pattanásosodtam ,nem vészesen egy kettőre gondolok hetente ,de azok el is múltak)
2013. jan. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jan. 18. 09:01
 3/3 anonim válasza:
Ha nagyobb mennyiségben szeded és kapszula formájában, amiben jó minőségű kivonat van, akkor rendesen erőre kapsz tőle, minden szempontból. Egy próbát megér...
2013. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!