Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a legelenkitobb hatasu...

Proxilla frez kérdése:

Melyik a legelenkitobb hatasu tea?

Figyelt kérdés
utana neztem a neten estalaltam mindenfelet, az mar tiszta hogy a fekete, meg ha egeszsegtelenebb is. De kozuluk melyik? Szemelyes tapasztalatokra lennek kivancsi, kinek mi jott be. Kavet szeretnem kivaltani vele, ugyanis szet vitte a gyomromat teljesen, de kora reggel nelkule nagyon nehezen bootolok fel.

2013. jan. 13. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A legélénkítőbb teát a rabok találták ki, bámilyen furcsa is ez. Sok teából /bármilyenből/ kevés lével főzik a "drogot", ami aztán tényleg feldob, élénkít.
2013. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát sajnos,mig én teáztam (vörös tea,zöld tea,fekete tea) az vitte szét a gyomromat,amelyiket pláne éhgyomorra ittam...ráadásul a fogaimat is ugy befogta,szegény fogorvos 3x ra se tudta tökéletesen eltüntetni. De ezek élénkitenek.
2013. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mate teát próbáld ki. A hatása a koffeinéhez hasonló, annyi különbséggel, hogy nem egészségtelen. Ha este iszod, akkor pedig nem befolyásolja az alvást.
2013. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!