Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a legjobb multivitamin?

Melyik a legjobb multivitamin?

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az összetétele a legtöbbnek majdnem teljesen egyforma, az, amelyik neked a legjobban bejön.

Érdemes több félét is kipróbálni, mert a hordozóanyagokban lehetnek eltérések és ez okozhat bajt (hányás, hasmenés, émelygés, szédülés).

2013. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a legtöbb multivitamintól pattanásos lettem, szóval nem tudom, szerintem ha normálisan táplálkozol és egészséges vagy , egészségesen is élsz akkor felesleges, max ilyenkor egy kis c-vitamin. A legtöbb sajnos mesterségesen előállított vitamin, ami nem is szívódik fel, fölösleges pénzkidobás, ami tényleg jó az meg vagyonokba kerül, hiszen sokkal drágább előállítani. (Gondolj bele zöldségekből, gyümölcsökből előállítani, meg biofermentálni...)
2013. febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a legegyszerűbben akarok válaszolni,az,amelyik folyékony formában van.Ha tovább megyünk,azok,amikben egészben,vagy legalább részben természetes anyagok is vannak(gyümölcsök pl.)vagy ilyen anyagokból vannak kivonva.Aztán fontos,hogy ne a nagy általánosságban elfogadott(RDA)mennyiségekkel számoljunk,mert egyes vitaminokból(pl.E-vitamin)több távozik a wc-be,mint amennyit a szervezet be tud építeni,és ha kis mennyiséget kap,nem marad belőle sok.Kivéve,ha a kis mennyiséget többször viszik be,és itt a lényeg,én emellett vagyok.Épp ezért a Jó közérzetes,Vitaminkirályos,és Lenkei vitaminokat javaslom,utóbbinak ismerem a Folyékony vitaminját,és nagyon jónak tartom.
2013. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!