Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megállás nélkül egész nap...

Megállás nélkül egész nap eszek és mégis fogyok miért?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok és 40 kg:S akármit csinálok csak fogyok még jobban. voltam minden féle vizsgálaton de semmi bajom. esetleg hormon probléma lehet de annak az eredménye is meg lesz jövő héten. reggelt szalonnával kezdem és tölött káposztával fejezem be akor?

2013. febr. 20. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valószínűleg Pajzsmirigy túlműködésről van szó.

Én is így kezdtem 4 éve 160cm 39.kiló

Most 161cm 44kiló nem sok a változás de mostmár nem hisznek anorexiásnak legalább.

2013. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is a pajzsmiriggyel vannak gondok. Meg mióta 3 kávét iszok azóta még rosszabb a helyzet, az is felspannolja a szervezetet és még több kalóriát éget mint alapból. Én egész nap ülök alig mozgok valamit mégis fogyok. Mi lenne ha 12 órában fizikai munkáznék? Már elfogytam volna szerintem...

Bár azt mondják a hízás kulcsa is a rendszeres testmozgás.

2013. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Voltam pjzsmirigy vizsgálaton is minden redben van:) és mégis. Nem dolgozok, itthoni házi munkát végzem csak el. valamilyen gyogyszert kéne szednem szerintem. kb engem is ugy néznek mit az anorexiásokat:S
2013. febr. 20. 10:28
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

PM - tehát glutén.


Egyébként valami óriási hiba van.. BAKKER, szalonnától és töltöttkápitól nem lehet hízni!

Konkrétan szénhidrátot, tejterméket kell enni zsírosodáshoz.


A fogyásnak meg meg kell találni az okát, ritkán a kevés evés a magyarázat.. a leglényegesebbre, azaz a hormonvizsgálat eredményére vársz, hát az segíthetne megtudni mi is van.


Glutént eszel?

2013. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Na ne mondd már, hogy a szalonna meg a töltött káposzta nem hízlal!! Ez az évszázad vicce!!

Nem csak a cukortól lehet hízni hanem a sok zsíros ételtől is.

2013. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2013. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

5. válaszoló, tanulj még. Például leírhatod, hogy mi a hízás, és akkor tudni fogom mik a tévképzeteid, és akár segíthetek. Nem tudom nálad hogyan okoz a szalonna (zsír) inzulinszint emelkedést, tehát hízást. Évszázad vicce, az a mai táplálkozási modell :D


Kérdező, tehát PM vizsgálatod volt, de várd meg a többi eredményt is.

2013. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A lisztérzékenység tényleg esélyes mert ha el vannak csesződve a bélbolyhaid tök mindegy mit eszel töredéke szívódik csak fel..

Isten óvjon tőle a mai világban mikor sok embernek kenyérre sincs pénze azokat a speciális igényeket, étrendet amit ők kívánnak én tuti nem bírnám anyagilag...

Na szerintem ha valakik akkor ők tényleg úgy néznek ki mint egy anorexiás hisz a zöldségtől és hústól nem lehet hízni. Én tuti főbelőném magam ha az lennék... igy is alig birom a havi kajámat előteremteni pedig hála égnek nincs semmi bajom.

2013. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7-eszerintem neked vannak súlyos lexikális hiányosságaid a táplálkozástudományok tekintetében. IQ Harcosokkal meg nem társalgok.
2013. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9. hát jó, igazából nincs olyan ami ne engem igazolna.

- vadászó-gyűjtögetőéknél nem létezik elhízás, csak gabona és tejevőéknél.

- terápiás alkalmazással a gabona és tejmentes táplálkozás mindig gyógyulással, fogyással jár. Csókollak! (de csak pocira) :D


8. Ne hidd. Sokan esznek úgy mint a lisztérzékenyek, előrelátó gondolkodás miatt. Hússal és zöldségekkel, gyümölcsökkel és olajos magvakkal 100% egészséges testzsír arány tartható fenn. Izomzatottal pedig még a vegánok is rendelkeznek, tehát egy húsevőnek efelől sem lehet problémája. Valójában egy lisztérzékenynek sincs szüksége különösebb, speciálisabb táplálékokra mint ami egy székelykáposztába is benne van.. hús, zöldségek. Ezek megfizethetők. Egyébiránt minden ember lisztérzékeny, csak sokaknál még nem okoz egyértelmű tüneteket, vagy a tüneteket nem kötik össze a gluténfogyasztással.

2013. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!