Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol lehet bevizsgáltatni...

Hol lehet bevizsgáltatni vaddisznóhúst?

Figyelt kérdés

Fagyott állapotban be lehet vizsgáltatni Budapesten vaddisznóhúst?


Mi a menete?



2013. márc. 9. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ANTSZ (volt KÖJÁL) bevizsgál minden élelmiszert, ... jó pénzért!
2013. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rabsic vagy?csak mert ilyesmit kérdezel ha vadász lennél tudnád hogy kilövés után mi történik az állatal...
2013. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, hivatalosan, szabályosan szervezett vadászaton, annak rendje-módja szerint megtörténik a bevizsgálás is.

Kérdés, hogy a jószág, amiről szó van, hogyan, milyen körülmények között vesztette el az életét?

2013. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért? Ha én mégegyszer be akarom vizsgáltatni a húst, amit valamelyik üzletben vettem, nem tehetem meg??
2013. márc. 9. 22:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem, megteheted!

Csakhogy, ha üzletben vetted, és a bevizsgálás során kiderül, hogy a húsnak baja van (és megvan a blokkod is), akkor a bevizsgálás költsége az üzletet terheli.


Ha a bevizsgálás alapján a húsnak semmi baja, akkor viszont rajtad hajta be az ANTSZ azt a huszon-harmincezer Ft-ot, amibe őszerinte kerül egy-egy ilyen szolgáltatás.

2013. márc. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!