Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a jobb étrend?

Melyik a jobb étrend?

Figyelt kérdés

előre szólok, hogy nem fogyózok!!

1. R: natúr actívia, 2sz tk kenyér

T: 65g krumplilángos, 10g tejföllel

E: húsleves, 50g főtt hús, zöldbab főzelék, sült csirke

U: 1 alma

V: 1 főtt tojás, 2sz tk kenyér, csirkemell sonka, uborka, paprika, paradicsom.


2. R: főtt tojás, 2sz tk kenyér, csirkemell sonka, zöldségek

T: milkland tejberizs

E: daragaluska leves, zöldbab főzelék, sült csirke

U: alma

V: 2 sz tk kenyér, 50g zsírszegény túró, 50g natúr joghurt, zöldségek


2013. márc. 20. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az activia helyett kefírt raknál, akkor az első - sajnos így sem tökéletes (nehéz fizikai munkához / sportoláshoz ez így nem jó). Zöldségeket rakhatunk reggelire és tízóraira is. Alma az jó uzsonnának, a vacsora is mondjuk rendben. Halat nem látok, pedig kellene, ahogy az olajos magvak is nélkülözhetetlenek lennének. Egy icipicit több gyümölcs kellene és minden rendben. Pozitívumként annyi szóljon, hogy már így is egy ilyen étrend messze jobb, mint egy átlag magyaré.
2013. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. megpróbálok tízóraira is beiktatni gyümit v zöldséget. halat is szoktam enni, de azt se lehet minden nap enni. a jóból is megárt a sok. az actíviát meg azért ettem mert az orvosom mondta az emésztésem miatt. de egy héten 1x, max 2x szoktam enni. többször nem! ;)
2013. márc. 20. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Az activia csak egy marketingfogás, minden sportoló tudja, hogy hatástalan. A tejtermékek és számos zöldség ugyanúgy megteszi a szóban forgó hatást, így nem értem, hogy miért javasolta az orvos. Nem beszélve arról, hogy méregdrága. Baj biztos nem lesz belőle, csak a pénztárcának a súlyát fogja levinni.
2013. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!