Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kockahas? Hogyan lehet elő...

Kockahas? Hogyan lehet elő állítani egy olyan diétát ami nekem megfelelő? Van ilyen oldal valahol ami elmagyarázza vagy csak edzőknél lehet jó diétát létrehozni?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék nem fogyni akarok csak kockahasat..Olvastam már h mindenkinek van kockahasa csak a "háj" eltakarja..na szóval én azt a "háj"-at akarom onnan eltüntetni.Persze heti 3 Kondi van mellette +crossozás:)
2013. márc. 24. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kockahasat akarsz akkor fogynod kell.

[link]

2013. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Diétával nem lesz kockahasad.

Amikor nekem szép, lapos, kockás hasam volt, akkor sokat túráztam, bringáztam, lovagoltam.

Amúgy felülésekkel, hasizomgyakorlatokkal lehet elérni.

2013. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
itt írják azt h tojásfehérje fogyasztás ezt hogyan gondolja?:) h a sárgája nélkül v vele együtt és milyen módon együk meg ezt a tojást?:D
2013. márc. 24. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan, de nem kötelező az ott leírt kajákat követned, helyettesítheted is mással, a legjobb természetes teljes értékű fehérjeforrás a sovány húsok, egyébként léteznek üzemileg előállított tojásfehérje rudak ha már ragaszkodsz ehhez, nem tudom hogy rendelhető-e de van valami capriovous kft vagy mi azoknak van ilyen, bár a hús nagyságrendekkel jobb, viszont a sovány túró estére annyival jobb a húsnál hogy lassabban emészthető így alvás alatt is lesz fehérjepótlás.
2013. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!