Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges ha ezt a fajta...

Egészséges ha ezt a fajta pezsgőtablettát szedem naponta 1x?

Figyelt kérdés

[link]


Anyám azt mondja hogy beteg leszek tőle -.-" szerintem pedig tök egészséges és korrekt dolog ilyen étrend kiegészítőket szedni. Sőt nem is viszem túlzásba, napi 1x eszek, akkor is csak reggel általában.

Vagy melyik ilyen pezsgőtabletta fajtát érdemes inni?



2013. ápr. 13. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg egyet iszol naponta biztos, hogy nem lesz tőle semmi bajod, idd nyugodtan.
2013. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ezt úgy mondtad mintha méreg lenne, de kis mennyiségben nem halálos :D

de valami előnye is van neki?? úgy értem érdemes ezt tovább szedni, valakinek bevált ez?

2013. ápr. 13. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem viccből írják le, hogy multivitamin. Én kb. 10 éve iszok minden nap 1et, és 10 év után 1x lettem általánosságban nagyon beteg, megfáztam. De nem a pezsgőtabletta miatt. Csak.... érted, hogy szedem, és milyen egészséges vagyok, hogy nem szoktam beteg lenni :D
2013. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Termékösszetevők

étkezési sav (citromsav), savanyúságot szabályzó anyag (nátrium-hidrogén-karbonát), cukor, vitaminok (L-aszkorbinsav, D,L-alfa-tokoferil-acetát, nikotinsavamid, kalcium-D-pantotenát, D-biotin, cianokobalamin, riboflavin-5-foszfát nátriumsója, pteroilmonoglutaminsav, piridoxin-hidroklorid, tiamin-mononitrát), természetazonos narancs aroma, édesítőszer (aszpartám*), színezék (céklavörös) *fenil-alanin forrást tartalmaz


Én inkább ennék tbl-t! Sok az adalék anyag benne

2013. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden pezsgőtabletta nagyban hajlamosít arra, hogy vesekő alakuljon ki. Lehet, hogy a tabletták meg a gyomrot csinálják ki, de kevesebb a lehetséges mellékhatásuk mint a pezsgőtablettáknak. Ezek tele vannak nyomva mindenféle segédanyagokkal, hogy szépen színes legyen a víz meg megfelelően bugyborékoljon, csak emiatt tele van mindenféle felesleges vacakkal. Attól függetlenül belehalni nem fogsz.
2013. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pff, pótcselekvés. Mert van benne egy kis vitamin.. még nem kell feldolgozott cukros vackot enni.


Beteg nem leszel tőle, a mindennapi kenyérevéstől sem lesz mindenki cukorbeteg, hát egy kis tablettától.. áh, szimplán csak teljesen fölösleges.

2013. ápr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!