Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges lenne így fogyni?

Lehetséges lenne így fogyni?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az,hogy fogyni szeretnék és nem is keveset kb 15 kg-t.

És arra lennék kíváncsi,hogy a különféle tuti egészséges ételek/hozzávalók megvásárlása nélkül menne-e?

Vagyis enném azt,amit eddig,de számolom a kalóriát!

Mióta mérlegelem az ételt,számolom a kcal-t rájöttem,hogy túl sokat ettem.

Pl tejbegríz.Öntöttem a tányérba és a mérlegen láttam,hogy 200 g milyen kevés és eddig abból ettem kb 500-600 g-ot,ami rengeteg.

Több zöldséget is ennék ezentúl köretnek is akár.

Nassolni nem nassolok már,cukor helyett xilitet vettem,de már egyiket sem eszem és minden nap tornázom 3 hete.

Rubint Réka 20 perces blokkjai,alakreform, 3x futok egy héten.

Péntek Enikőnek is töltöttem le DVD-it

Tehát nagyon akarok én fogyni,de egyszerűen nem tudok még az ételeken változtatni.

1. ok,hogy a párom nem fog lemondani a hús,pöri+tészta,rizs,krumpliról.

2. ok hogy 2 fele nem igazán tudok főzni,hisz drága és van 2 gyerkőc is.

3. ok hogy nem is ízlik igazán vagy még nem ettem jó diétás ételt.


2013. máj. 2. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
én megdicsérnélek,jó úton jársz a lefogyáshoz,
2013. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kevesebb evéssel a "fogyás" egy érdekes dolog. A mérleg kevesebbet mutat, a test közben hájas és löttyedt marad.


Miért nem tudod ugyan azt a pörköltet te tészta, rizs, krumpli nélkül enni?

Miért kell a családodnak is megvárni hogy hízzanak, betegek legyenek? Ennyire szimpatikus a mai egészségügy?


Edd a pörköltet, csak ne tésztával hanem zöldséggel.. ezt nem hiszem el hogy ilyen bonyolult.


Említetted a tejbegrízt. NE VICCELJ MÁR!!! TEJBEGRÍZ ????

2013. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A xilitnek akkor van értelme, ha valami eleve szénhidrátszegény ételt (mondjuk liszt helyett kókuszlisztet) nem cukrozol, hanem xilitezel. Ha a lisztes ételt cukor helyett mással édesíted, az értelmetlen hiszen a liszttel már rengeteg cukrot (keményítőt) eszel eleve.


Jó tornákat és sok sikert!

2013. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mi baj van a tejbegrízzel?

A gyerekeknek csináltam és most én is ettem belőle egy keveset,mert most mérlegen néztem hogy hány g és láttam,hogy régen a 4x-esét is megettem.

2013. máj. 3. 06:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a szervezetednek tökéletesen nem arra van szüksége.


Tejbegríz azaz gabona dara és tej.

A gabona mint energiaforrás cukrot jelent. Bizony, a tejbegríz "kalóriaértékét" a keményítő adja, ami összetett cukor, és cukorként fog a véráramodba robbanni amint megemészted.


Tartalmaz még olyan anyagokat amiknek semmi keresnivalójuk a szervezetedben, de bocsásd meg az aggódásom, a gyermekeid testében pláne nincs! Glutént, lektineket..


Egy rossz hatású, üres kalóriabomba, semmivel sem több mint egy cukros desszert.


A tej ezt csak fokozza, a cukor hízást elősegítő hatását a tej természetes hormontartalma erősíti. A tej egyébként is a gyors hízást segíti borjaknál.

Az ember gyermekeid szervezetében, vagy a Te felnőtt testedbe marha tejnek semmi keresnivalója. Egyetlen molekulájának sem, se a cukortartalmának, se a számodra nehezen emészthető fehérjéinek.


A tej egyetlen problémát nem okozó része a tejzsír, tehát ha lehetne tiszta tejzsírt nyerni (a vaj nem tiszta!) akkor az elég jó és finom lenne.


De mivel nem lehet, így a tej és a gríz is megmarad KÉNYSZER táplálék éhezés, háborúk idejére jobb híján. Háború alatt nem azt nézik az emberek, hogy mennyire lesz egészséges a családjuk vagy mit esznek, mennyire híznak a rossz minőségű élelmiszerektől (eleve nincs sok, nem fognak hízni). De ma nincs háború, kérlek gondold át megérik-e ezek a 'csemegék', amikor vannak zöldségek, húsok és gyümölcsök is.

2013. máj. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!