Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy táplálkozzak egészségesen...

Hogy táplálkozzak egészségesen úgy, hogy fogyjak 10 kg. -t?

Figyelt kérdés
170 cm és 60 kiló vagyok leszeretnék fogyni egy 10 kilót, de azt hallottam, hogy tiniként nem szabad fogyókúrázni, ezért légyszi segítsetek nekem leírni, hogy hogy táplálkozzak egészségesen úgy, hogy minimum 10 kilót fogyjak Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 2. 18:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Állítólag az IBM szerint nem kell fogynom, de én mindig elájulok a testemet látván, mert borzasztóan vastag a lábam és széles, zsíros a csípőm. :( Sportolok heti háromszor-négyszer! Nem eszem hamburgert meg ilyeneket, mégis elhíztam .:(
2013. máj. 2. 18:04
 2/4 anonim ***** válasza:
S mit mond erre a Microsoft? fogyod kell? Mert az IBM ez nem az
2013. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

BMI. Ja, csak a BMI nem látja mennyi zsír van rajtad és mennyi izom. És eleve kövér emberekhez igazították a skálát..


Hús és zöldségevő vagy, tehát ne töltsd meg a gyomrod cukorral, tejjel, liszttel.. és úgy általánosságban olyan dolgokkal, amiket a természetben biztos nem ennél. Ez magával vonzza a fogyást is.

2013. máj. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sportolj naponta,mellőzd egy ideig a csokoládét gyümölcs zöldséget egyél
2014. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!