Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kezdett el fájni a...

Miért kezdett el fájni a hasam a lilahagymától?

Figyelt kérdés
Egy ideje néha-néha nagyon elkezd görcsölni a hasam, de úgy, hogy mozogni is alig bírok. Egyszer valaki azt mondta, hogy lehet, hogy valami hagymásat ettem. Eddig soha nem fájt a hasam semmilyen hagymától, de azért rá pár napra elmentem, és vettem egy szendvicset jó sok lilahagymával. Megettem, és rá 1-2 órára irtózatosan elkezdtem görcsölni. Más hagymával nincs gond, csak a lilával. De eddig nem volt bajom attól sem. Lehet oka, hogy most hirtelen fájni kezdett tőle a hasam?

2013. júl. 17. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Jé, lehet benne valami. Nem szokott zsíroskenyértől fájni a hasam. De legutóbb fájt tőle. Lilahagymával ettem. amúgy nem szoktam lilahagymát enni.

igazából ráfogtam a zsírra, de lehet nekem is a hgyma ártott? Fú de rossz volt.

2013. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erjed a gyomorban, okozhat hányingert, savat, görcsöket szervi elváltozás nélkül is, de lehet oka pl. IBS, vagy valamilyen más vastagbél bántalom.
2013. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy miért nem tudom, de nekem is és sok ismerősömnek is az utóbbi 1-2 évben fájdalmaink vannak ha hagymát eszünk. Nekem konkrétan a lilahagymától, de van akinek a vöröstől is..
2013. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok ok lehet.


Lehet a hagymával is gond, lehet veled is. Ha az emésztésed nincs rendben, ha (talán írták) gyulladásos állapotod van (mondjuk tejet eszel, vagy kenyeret akkor ilyened van) úgy bármire reagálhatsz rosszulléttel.

2013. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!