Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem merek enni! SEGÍTSÉG! Mit...

Nem merek enni! SEGÍTSÉG! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb. 5 napja félre nyeltem, és azóta nem merek enni.. attól félrek hogy megint félre nyelek vagy valami, ha mégis eszek egy keveset utána elkezdek köhögni, meg iszok sok vizet.. mit tegyek ez ellen? 15/F

2013. júl. 29. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
egyél, mint régen , csak lassabban
2013. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nem megy.. tehát mintha nem menne le rendesen a falat.. tiszta stresszbe vagyok evés közben utána pedig mintha fuldokolnék.. nem kapok rendesen levegőt, olyan mint a légszomj stb..
2013. júl. 29. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inni mersz? Próbálkozhatnál tejjel, turmixokkal, krémlevesekkel, ivójoghurttal. Így nem halsz éhen, amíg újra összeszeded a bátorságod az evéshez. Tényleg lassan próbálkozz, úgy nem fogsz félrenyelni. Az a kapkodás miatt szokott lenni. Hallal, szálkás dolgokkal most ne próbálkozz, nehogy megint rossz élményed legyen. Ha nagyon nem megy, menj orvoshoz.
2013. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 2-nál a pont!
2013. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem menj el orvoshoz, lehet hogy más problémád van ami miatt nem megy az evés! Vagy azóta megoldódott?
2013. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Üdv. Hát.. félig meddig igen.
2013. aug. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!