Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi van a gyomrommal?

Mi van a gyomrommal?

Figyelt kérdés

Ma volt a 3. Ejszaka, hogy gyomorgorcsre keltem mellette egett is a gyomrom es fajt meg olyan teltsegezetem volt, es ugy ereztem, hogy mindjart hanyok, de hanyingerem az csak egy picit volt. Aztan elmult es reggel felkeltem, ettem de direkt csak kekszet majd megint begorcsolt a gyomrom es hasmenesem volt.(ez a 3. Reggel amit hasmenessel kezdek) Aztan delbe gondoltam megprobalkozok egy piritossal es megint gyomorgorcs es hasmenes..most anya sutott sutit, de csak ilyen egyszerut es nagyon megkivantam, ket kockat ettem (tudom, nem kellett volna) es mar megint faj a hasam. Annyi, hogy rengeteget stresszelek mostanaban es kb. 1 hete gyomorrontason volt. Na, de az mar mikor volt? Es amugy is utana nem volt ilyen..3napja kezdodott az egesz. Mitol lehet? Nagyon felek a gyomorfekelytol...

15L


2013. júl. 29. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Vetess anyukáddal valamilyen probiotikumot a gyógyszertárból és minimum egy hétig vízbe bele öntve igyál. Rendbe teszi a bélflórádat.
2013. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!