Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyhatnék?

Hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés
170 centi vagyok és 80 kg. Legalább 15 kg-ot leszeretnék fogyni de egyszerűen nem megy, mert nem tudok hogy. Minden nap rohanok, nincs időm normálisan enni, mindig csak valami gyorskajára van időm, sportolni semmi időm nincs és elég kilátástalannak tűnik a dolog, de már nem bírom tovább elviselni magamat így. kérlek adjatok ötleteket, mit tehetnék?

2013. júl. 29. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Adott helyzet: fogyni szeretnél.

Mit tudsz tenni érte: semmit.

Csodákra mi sem vagyunk képesek!

2013. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 180/91 voltam, mikor azt mondtam, hogy elég. Gyorskaját felejtsd el! Olyan, hogy nincs időd sportolni, felejtsd el! A gyorskaja elhagyásán kívül simán sörözgettem és semmi mást nem változtattam. DE...

Heti 3x1,5 óra gyorsgyaloglást kezdtem, a legjobb zsírégető, ami létezik. 2 hónap/ -8 kiló. És nem jön vissza... Ennyit meg kell tenned, a fizikát nem tudod megerőszakolni!

2013. júl. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!