Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, hogy ennyit eszek?

Normális, hogy ennyit eszek?

Figyelt kérdés
6 óra körül ettem egy ilyen vaníliás péksütit. Kb akkora volt, mint egy túrósbatyu, utána nemsokkal kekszet is ettem, nem olyan rég meg körtét, most meg anya csinált tükörtojást és már nem akartam enni, de annyira megkívántam, hogy nem tudtam neki ellenállni. Valahogy néha rámjön ez, hogy a szám nagyon megkívánja az ételt és nem tudom nem megenni. Van olyan, hogy úgy vagyok éhes, hogy a gyomrom nem is korog. Van, hogy akkor se korog, ha egész nap nem eszek, egyszerűen csak onnan érzem, hogy éhes vagyok, hogy kívánom a kaját. De van, hogy korog. Mi lehet ennek az oka? sokat eszek? Lehet, hogy a kiegyensúlyozatlan táplálkozástól van ez? 15L
2013. aug. 12. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog megjönni?
2013. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, lassan már meg kéne jönnie.
2013. aug. 12. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Amiatt is lehet..ilyenkor sokan többet esznek. A szervezet készül..de nem mindenkire igaz
2013. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet, hogy az idegesség miatt.
2013. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!