Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy legyek anorexiás?

Hogy legyek anorexiás?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez a kérdés foglalkoztat,már nem kell sok hozzá. Valami "félrecsúszott" a fejedben.
2013. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Áruld már el most úgy őszintén hogy miért akarsz anorexiás lenni? Az anorexia egy betegség, miért akarsz beteg lenni?
2013. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert szeretnék vékony lenni .
2013. aug. 21. 12:18
 4/14 A kérdező kommentje:
Hogy vékony legyek .
2013. aug. 21. 12:19
 5/14 anonim ***** válasza:

Az sem olyan k...va jó ám hidd el(mármint vékonynak lenni)!

Én kb. 35 éves koromig(és nem betegségtől)alkatilag voltam vékony. Nagyon szar volt,h deszkának,szúnyognak tituláltak,pedig rengeteget ettem. Sokkal jobb gusztusosan teltnek lenni,mint anorexiás csontváznak. Sportolj.étkezz egészségesen és tedd helyre fejedben a dolgokat!

2013. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szintiszoli123 ***** válasza:
100%

Az anorexia mentális, pszicjés dolog. Az emeber kövérnek látja magát, még akkor is, ha csont sovány. Az, hogy sovány lesz, az azért van, mert nem eszik eleget.

TE nem anorexiás akarsz lenni, hanem soványabb, mint most vagy. Sportolj és egyél kicsit kevesebbet. Így lehet fogyni. Már, ha kell fogynod egyáltalán. Semmiképpen sem szabad kevesebbet enni, mint az alapanyagcsere szükségleted.

2013. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A vékonyság és a csont soványság nem ugyanaz.

Én voltam anorexiás, hát senkinek sem kívánom, baromi egy rossz érzés, arról nem is beszélve, hogy gondolom csaj vagy, és kihullik a hajad, tönkre mennek a fogaid, tisztára nyúlott, repedt és száraz lesz a bőröd, nem lesz melled, elmarad a menzesz.

Én ha tehetném vissza fordítanám az időt, bár csak sose estem volna bele.

Addig örülj míg nem vagy az.

Egészséges vékonyságot pedig sporttal és étkezéssel el lehet érni, ahhoz nem kell sem anorexiásnak sem bulimiásnak lenni.

2013. aug. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat .
2013. aug. 22. 08:33
 9/14 Somogyi-Kovács Anita ***** válasza:
100%
Menj dietetikushoz, akivel áttudod beszélni az étrendedet, és segíthet Neked, hogy ne hízz meg! Az anorexiából SOSEM lehet kigyógyulni, maximum tünetmentes lehet belőle, aki már volt anorexiás! Nagyon nehéz betegség, és az egész család általában megsínyli! Valóban erre vágysz? üdv, Klima Anita dietetikus
2013. aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Jaja, legyél anirexiás az biztos nem olyan vészes mint az a másik izé.
2013. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!