Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kamillatea háztartási keksszel...

Kamillatea háztartási keksszel jó hányingeres betegségre?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, betegségre a gyógyszer jó..betegség alatti diétának esetleg jó, de a kezelőorvosoddal kellene megbeszélni...
2013. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó igen, nekem mindig ezt ajánlotta a háziorvosom ha ilyen eset volt. Persze attól is függ, hogy milyen betegségről van szó. De a keksz és a kamillatea nem terheli meg a gyomrot, mégis van benned valami.
2013. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor hasonló betegségünk volt, kiskoromban anyukám sima főtt krumplit adott nekünk, enyhén megsózva, semmi nélkül. Mégiscsak volt a hasunkban valami, és egyáltalán nem volt zsíros, ami még inkább felkavarja a gyomrunkat. Én nagyon szerettem. A kamillatea és háztartási keksz is jó. A lényeg, hogy ne legyen túl édes, zsíros, fűszeres kaja, mert az irritálja a gyomrot. Minél egyszerűbb legyen.
2013. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!