Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SEGÍTSÉG Hizni szeretnék, de...

SEGÍTSÉG Hizni szeretnék, de nem megy. Megeszek mindent. Hogyan tudnék felszedni néhány kg-ot?

Figyelt kérdés
20/L 168cm/42kg. Mindenki gúnyol a környezetemben, amiért ilyen vékony vagyok. A családomban senkisem sovány ennyire, egyszerüen nem tudom mit kellene ennem, csinálnom hogy felszedjek néhány kg-ot. Kérem aki tud adjon néhány tippet :(

2013. aug. 22. 18:18
 1/4 anonim válasza:
kezd el vmilyen sportot aktívan, rögtön éhes leszel és szép izmos is :)
2013. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sportolj sokat és egyél mekis kaját egy pár napig, hidd el az nem egészségtelenebb mint a súlyod
2013. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hogy egyél egészségtelen kajákat! Attól nem lesz jobb a testednek és hízni sem biztos, hogy fogsz! Én is 40 kg voltam pár éve, bármit ettem nem híztam tőle. Utána elkezdtem sportolni meg edzőterembe járni, több kaját kívántam, és 5 hónap alatt híztam 6kg-ot. ( hozzáteszem nem ettem mekis kaját meg egyéb szemetet) Teljesen egészséges ételek mellett is meg lehet hízni. Szedjél B Vitamin Komplexet, az nekem adott plusz étvágyat is:) Napi 5x étkezés fontos, hogy meglegyen.
2013. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM, mindenképp elkezdek sportolni valamit.
2013. aug. 23. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!