Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mindig nagyon sosan eszem az...

Mindig nagyon sosan eszem az ételeket, de én nem is éryem, hogz tul sos, de masok mikor megkostoljak nem tudjak lenyelni mert azt mondjak, hogy ehetetlen, de nekem ez meg mindig sotlan, nem igayan erzen rajta a so izét. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2013. okt. 9. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy kollégám vol ilyen. Bármilyen sós is volt az étel, ő még mindig megsózta.

Egyszer egy talponállóban vett pacallevest, visszament még kenyérért és ezalatt egy kanál sót szórtak a levesébe. Az evés kezdetén még ő is megsózta. Mikor megkóstolta, csak annyit mondott: hát, ez kicsit sósra sikeredett, de minden további nélkül megette.

2013. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom,miért van(talán az ízlelőbimbóiddal van valami gubanc),de szokj le róla,mert így konkrétan szép lassan kinyírod magad.
2013. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!