Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megehetek egy piritost vagy...

Megehetek egy piritost vagy inkabb ne?

Figyelt kérdés

Delilutan nem ettem sokat csak eleg ossze vissza. Vettem be dipankrint mert rossz volt a gyomrom azota is rossz a gyomrom de a dipankrin ugye emesztessegito tehat lehet, hogy az a baj, hogy ures a gyomrom. Viszont nem esik jol akarmi..tehat a keksztol hanyingerem lett. De ugy erzem, hogy egy vajas piritos jolesne. Csak nem szeretnem kihanyni. Megegyem?

Csak azert mert ha meg azert vagyok rosszul mert ures a gyomrom es sok a savam stb..akkor az etel segitene. De mi van ha az evestol rosszabb lesz?


2013. okt. 9. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ma inkább nem ennék semmit.
2013. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üres pirítóst egyél, ha még nem ettél, vajasat ne!
2013. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gz! rossz a gyomrod, tehát természetellenes, lisztes pirított szénhidrát bombát is küldesz még rá...
2013. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A vajat én sem ajnlanàm, a piritost szerintem bevàllalhatod. Fontos hogy mindig, ha gyogyszert veszel be, legyen valami a gyomrodban, hogy:

1., Rendesen felszivodhassanak a hatoanyagok

2., Kiméld a gyomrod. Az ilyen gyogyszerek tulnyomo többsége vegyi anyag, ami nagy mennyiségben àrtalmas a gyomor-és bélrendszerre. Ugyanez fennàll a koffeines italoknàl is!

Ha ezeket nem veszed figyelembe, késöbb gyomorfekélyhez is vezethetnek!!!

2013. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!