Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiások vagy volt anorexiá...

Anorexiások vagy volt anorexiások leírnátok a történeteteket?

Figyelt kérdés
Mit ettetek?Sokat sportoltattok?Hashajtóztátok magatokat?

2013. okt. 13. 18:14
 1/2 anonim válasza:

Talán ez egy kicsit segíthet a megértésükben:

[link]

2013. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

15éves voltam amikor elsőnek jelentkezett nállam az anorexia.Szinte egész életembe túlsúlyos volt...nagyon zavart es en is szerettem volna sovány lenni,sajnos nagyon sokan csúfoltak (pl,:tehén,boci,kuci) borzasztóan rosszul esett nagyon sokszor jottem haza sirva is . Ès ekkor döntöttem úgy hogy én lefogyok!! igazábol csak pár kg- ot szerettem volna leadni (63kg rol 56kg ra ezt volt a terv) a napok teltek és én fogytam...de még ekkor is csak csúfoltak es en egyre kevesebbet ettem mert mar nagyon zavart az amit

mondtak! es akkor eljott az hogy 56kg lettem ! mar nem csúfoltak es azok akik ismertek megdícsértek hogy milyen csinos lettem,ez persze nagyon nagyon jol esett es igy en is jobban éreztem magam. De még ennek ellenére is kövérnek làttam magam es elkezdtem keveset enni(kcalt nem számoltam ekkor még) es észrevettem hogy igy sokkal gyirsabban fogyok es ekkor kezdtem el számolni a kcalt 1000kcalal kezdtem es ezt mindig csökkentettem mìg végul mar ott voltam hogy már csak napi 100kcalt ettem (vagy volt h semmit nem ettem egész nap)ekkor voltam 50kg..es en még mindig kövérnek láttam magam...!!! Es egy reggel arra lettem figyelmes hogy a hajam hullik...egyrejobban hullot es hullot a dús hajambol alig maradt valami...,depeessziós lettem a napjaim már csak azzal teltek hogy az néztek hány kg vagyok...reggel amikor felkeltem az volt az első dolgom hogy megmértem magam . ha fogytam akkor a napom jol indult viszont ha híztam akkor egesz nap teljesen magam alatt voltam...mar szinte nem beszéltem senkivel...felálni már nem.nagyon bírtam ha feláltam sokszor volt hogy össze is estem...az életkedvem teljesen lement 0% ra...nem is mosolyogtam már,es telhesen sápadt lettem. végul 46kg ra sikerült lefogynom ...korházba kerültem...es most visszahíztam. A depresszióm a mai napig megvan még es nagyon sokszor vagyok beteg,fáj mindenem...talán gyerekem se lehet!

2013. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!