Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezzel a kapszulával elég D...

Ezzel a kapszulával elég D vitamint juttatok a szervezetembe?

Figyelt kérdés

19 vagyok, a természetgyógyász ismerősöm ezt javasolta, mert D vitamin és magnéziumhiányom van. Azt mondta hiába veszem meg a 3000 forintos 100% D vitamin tartalmú vitaminokat a patikában, mert úgysem tud felszívódni. Biorezonanciával is foglalkozik, a géppel megállapította, hogy nekem napi egy kapszula elég lenne. Szerintetek jó választás?


[link]



2013. okt. 19. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani,mert sok minden oda van írva,de azt nem látom,hogy mennyi D vitamin van benne. Vagy csak én nem látom? Késő ősztől kora tavaszig napi D vitamin szükséglet egészséges felnőtt számára 1500-2000 NE.
2013. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

5 mcg : gondolom 5 mikrogramm lehet benne a D vitamin

Ez úgy tudom 200 NE, én napi 2000 NE-t veszek be naponta.

Csecsemőknek adunk napi 500 NE-t, koraszülötteknek napi 1000 NE-t.

2013. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aha,látom,megnyitottam tovább :)

[link]

Nézd meg ezt az oldalt is. Megfelelő mennyiségű D vitamint tartalmazó kapszula is van benne,töredék áron.

2013. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt a fajtát már rég nem lehet kapni. HA jót akarsz egyébként is a gyártótól rendelj úgy olcsóbb és még garanciát is kapsz rá.
2013. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 3-hoz még annyit,ha veszel mellé külön calciumot, akkor is jobban jársz.
2013. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezért nem veszek nem megbízható forrásból vitamint. És nem ez az egyetlen kutatás a témában. Te döntöd el, hogy mit használsz. Az FLP-sben nem csak D-vitamin van, hanem még egy rakás más anyag is amik kellenek a felszívódáshoz.


[link]

2013. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon jó választás, de közvetlenül a gyártótól vásárold meg így garanciát, szakszerű tanácsadást és orvosi hátteret is kapsz mellé,ráadásul olcsóbban is hozzájuthatsz és akár kedvezményed is lehet.Magyarországon csakis a gyártó jogosult árusítani, a linken szereplő cég nem.A doboz egy havi adag, így napi 3 szem javasolt.
2013. okt. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A D vitamin felszívódásához zsírra, epesókra és fehérjére van szükség. Egy normálisan táplálkozó,normális máj, epeműködésű embernél nem okoz gondot a D vitamin felszívódása. Ezt egyébként abból is lehet tapasztalni,hogy akinek osteopeniája(csontsűrűség csökkenés) van és csupán D vitamint kap kezelésként(nem FLP),meg lehet állítani a további csontvesztést.
2013. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!