Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mihez vezet az ha valaki napi...

Mihez vezet az ha valaki napi szinten megiszik par doboz sort, egy kis uveg vodkat es cigizik is?

Figyelt kérdés
ja es nyugtatot is szed..Szabadnapjan az elso etkezese este hatkor van, de reggel a cigi sor kombo megvan. Nem ertem miert nem lat ebben semmi rosszat az aki ezt az eletmodot folytatja. Nekem mar gorcsol a hasam az idegtol mert feltem ot..
2013. okt. 20. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
És itt akarod a háta mögött kitárgyalni,mikor te is nagyon jól tudod hova vezet ez?!
2013. okt. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szintiszoli123 ***** válasza:
100%

Aki ennyit iszsik, az jobb, ha nem vezet sehova :)

Tudod, hogy hova vezet. Szerintem ő is tudja. Beszéljétek meg, amíg nem késő.

2013. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kibeszelni szeretnem, csak mar nem tudom kihez forduljak mert ismerosnek,rokonnak nem beszelek errol..ez az oldal anonim.tanacsert jottem..hogy mivel tudnam meggyozni hogy hagyja ezr abba.
2013. okt. 20. 08:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, a baráátodról van szó. Hát, ha nem érzi, hogy már nem csak önmagáért, hanem érted is vigyáznia kéne magára, akkor legalább te próbáld elmagyarázni neki. Bár attól tartok, késő.
2013. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!