Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan növelhetném a test...

Hogyan növelhetném a test tömegem? Többi adat lent.

Figyelt kérdés

Szóval az a gondom, hogy 20 éves vagyok , 52 KG, Fiú, és 170CM Magas, na most vannak itt képek a BMI és az Ideális testsúly kalkulátorral:


[link]

[link]

[link]

[link]


A lényeg, hogy én így nagyon nem érzem jól magam, eddig is nem is tudom, hogy nem fogtam fel, pedig kaptam érte emberektől igen rendesen. Mostanra annyira már nem, és mivel utóbbi időben adtam kicsit kinézetre lányok is mondják, hogy jól nézek ki stb, de most meg már én nem érzem így magam jól... Pajzsmirigy vizsgálat volt, vérvétel volt, mindenhol azt mondták egészséges vagyok... de hát valami csak van mert akkor nem így néznék ki ...


Próbáltam már ilyen tömegnövelő port is amire edzettem valamennyit de miután az se nyomott semmit se rajtam, max egy kicsit többet tudtam enni ezért abból sem vettem már még 1 havi adagot, és 1 hónap alatt azért csak látszódnia kellett volna valaminek. Enni is nehezen eszek kicsit mert hamar megtellek... Olvastam, hogy van aki valami bébiételtől hízott meg, hogy napi 5 alkalommal itta, ez nyerő lehet?


Válaszokat köszi.



2013. okt. 27. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan nehezen hízó típus vagyok. 171cm/63,5kg

Én a tömegnövelő porok evését már jó ideje abbahagytam. Túlontúl drága mulatság, és nem is hozza az elvárható szintet. Annak idején a hyper mass 5000-el kezdtem, 3-4 kilót híztam tőle, aztán próbáltam a Scitec Jumbo-t-az első doboz hozott valamennyit, de nem egészen sokat. A második doboznak a felénél álltam meg, egyszerűen annyira gyors az anyagcserém hogy nem tudok 64kg-tól fentebb menni....pedig rengeteg cukros dolgot is eszek, például az egyik személyes kedvencem az amit napi szinten benyomok: győri nápolyi-kakaósból a családi csomag, vagy kakaós-mogyorósból a normál csomag-de ezt csak úgy a reggeli mellé.

Te eléggé sovány vagy, én ajánlanám hogy azért a hyper mass 5000-et próbáld meg, az tényleg nagyon jó cucc. A scitec jumbo is elég jó, de rengeteget kell belőle napi szinten bevinni, és eléggé drága. Az egész lényege hogy több kalóriát kell napi szinten bevinned mint amennyit a szervezeted elhasznál. Ha egészségügyileg rendben vagy, akkor csak az lehet a probléma hogy keveset eszel, ezt lehet orvosolni a tápkieggel. De a tápkieg. mellett is enni kell.

2013. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a hozzászólásomban úgy tűnhet mintha saját magamnak mondanék ellent amikor a tömegnövelőkről írok. Főleg a Jumbo kapcsán, a tömegnövelőkre általánosságban elmondható hogy nem mindenkire hatnak ugyanúgy. És hogy maga tápkieg. evéshez egy külön életformát kell kialakítani, értem ez alatta napi étkezéseket, az edzést. Drasztikusabb esetben a munkahely váltást(főleg ha olyan helyen dolgozol ahol rengeteget kell mozognod. Én a Jumbo-val jártam így sajnos, a plusz kalóriákat lemozogtam, valószínűleg nekem dupla mennyiséget kellett volna napi szinten bevinnem. De az havi szinten lett volna úgy kb 40.000ft, ha nem több. És akkor ez még csak a tömegnövelő, a kaja még sehol.
2013. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Programozó vagyok, még sulis napi 5-6 órát vagyok bent suliban, aztán hazajövök van, hogy még itthon is dolgozok valami freelance munkát, ha nem kell akkor pedig ki megyek BMX-ezni ez a hobby-m. Szóval nem nagyon van munkahelyi nyomás vagy ilyesmi meg nem is nagyon ugrálom le a kaját erre a tápkiegre amit mondtál ránézek, még annyit írj le légyszíves, hogy mennyit fogyasztottál belőle egy nap hány adagot, meg mikor.
2013. okt. 27. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:

A Hyper mass 5000 táplálék kiegészítőből a napi ajánlott mennyiséget fogyasztottam-eleinte, úgy emlékszem hogy 1 adag az 65 g volt, adnak hozzá mérőkanalat, de digitális mérleggel jobb kimérni, később már szemre is kimérheted, fogod tudni. Napi szinten 2 adagot kell bevinni, értelemszerűen étkezés után.(eltérhetsz ettől, de azért mértékkel, max napi 4 adag-többet tényleg ne mert eléggé cukros acucc.) Reggeli után 1 adagot, a másikat meg közvetlenül edzés után, de ne csak magában idd, hanem egyél mellé.

A Scitec Jumbo a jelenlegi legjobb termék a piacon-ezt nem én állítom, hanem az eladási adatok és a vásárlók/fogyasztók pozitív viszsajelzései alapján jelentették ezt ki. Lehet hinni nekik, persze van akin ez sem segít.

2013. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha én is a Hyper Mass-el kezdeném akkor melyiket érdemes venni? 5KG?
2013. okt. 27. 23:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább a 4kilós kiszerelést, az-legalábbis ahogy én emlékszem-éppen elegendő 1 hónapra. Számoljunk egy kicsit, mondjuk napi 2 adagot, az 2x65g (130g naponta) , hetente kb 1 kiló, 4 hét alatt 4 kiló, és ha rendesen eszel mellette, és edzel is, látszania kell az eredménynek, ami legalább 3-4 kiló testsúlytöbbletet kell hogy eredményezzen.
2013. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még valami, számíts arra hogy eleinte nehezen fogod tudni meginni a tápkieget, kissé émelygős íze van, esetleg-de ez embertől függ-a gyomrod is tiltakozhat ellene. Én az elején amikor megittam, néhány percre le kellett feküdnöm, olyan szinten eltelített. Kell egy kis idő amíg a gyomrod hozzászokik, és kitartás ! Lesz eredmény, csak tényleg úgy is állj hozzá. Megfelelő-kalóriadús-étrend, valamilyen sport vagy súlyzós edzés. És rendszeresen idd a tápkieget, ne hagyj ki egy adagot sem.
2013. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged. Remélem sikerül majd kicsit felszedni.
2013. okt. 28. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!