Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Baj van az emésztésemmel! Mit...

Baj van az emésztésemmel! Mit tehetek? Az orvosok nem igazán segítettek.

Figyelt kérdés

Voltam kivizsgálásokon és csak annyit állapítottak meg hogy sok a gyomorsavam meg lehet hogy vérszegény vagyok. Szedem a savlekötő tablettát amit felírtak, a hasam már nem fáj, de a székletem ugyanúgy nem normális!


Az a baj vele, hogy nagyon büdös és híg ahhoz képest amilyen eddig volt, és le is gyengültem az utóbbi időben meg fogytam is.


Milyen okai lehetnek ha a labor és az uh kizárja az epe/bél elváltozásokat?

Valami bélflórás dolog?


Ha valakinek volt hasonló gondja, írjon!



2013. okt. 31. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
az egészséges széklet fõzelék állagu és igen büdös...
2013. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti hogy eddigi életemben nem volt egészséges a székletem? És az is normális ha olyan érzésem van közben mint hasmenéskor, csípős,csikaró érzés?
2013. okt. 31. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is az urulogusom mondta az elsõ aranyeremnél, hogy megfelelõ folyadékfogyasztás mellett fõzelékállagunak kell lennie.
2013. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez érdekes cikk: [link]


És eléggé úgy néz ki hogy tényleg valami enzimhiány lehet az oka + rossz bélflóra: [link]


[link]

2013. okt. 31. 12:24
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem nincs aranyerem. Sajnos az orvosok sokszor mondanak olyanokat amivel hamar lerázzák a pácienst...

Ha lenne pénzem fizetős orvoshoz járnék, de nincs.

2013. okt. 31. 12:29
 6/7 anonim válasza:

Flp probiotik nálam megoldotta ezt a problémát.

Próbáld ki.

2015. okt. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült mi okozta ezt neked?

Nálam az van, hogy reggeli órákban vagy délelőtt lágyabb a székletem és büdös fingok vannak.. Ez estére nekem rendeződik jobban. Bélflóra volt az oka?

2020. júl. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!